फ्र्याङ्कलिन एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले बीपीपी युनिभर्सिटीलाई नेपालमा प्रवर्द्धन गर्दै

काठमाडौँ -फ्र्याङ्कलिन एजुकेशन कन्सल्टेन्सी एक उत्कृष्ट शैक्षिक परामर्श ब्याबसायी संस्था हो जसले विदेशमा अध्ययन गर्न चाहने विद्यार्थीहरूलाई मार्गदर्शन र सल्लाह प्रदान गर्दछ। परामर्शले विद्यार्थीहरूलाई सही पाठ्यक्रम, विश्वविद्यालय, र अध्ययन गर्नको लागि गन्तव्य चयन गर्न व्यक्तिगत सहायता प्रदान गर्दछ।

युकेमा आफ्नो अध्ययन पुरागरेका डा.दीपक खड्का र अनुभवी शैक्षिक परामर्शको टीमले विद्यार्थीहरूलाई उनीहरूको बैदेशीक अध्ययन र अध्ययन पछिको अवसर प्राप्त गर्न मद्दत गर्ने गर्दछ। फ्र्याङ्कलिन एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले गर्वका साथ नेपालमा बीपीपी युनिभर्सिटीलाई प्रवर्द्धन गरीरहेको छ।

बीपीपी युनिभर्सिटी लन्डन, म्यानचेस्टर, र बर्मिंघम लगायत धेरै प्रमुख शहरहरूमा क्याम्पसहरू भएको युनाइटेड किंगडमकै उत्कृष्ट युनिभर्सिटी हो। बीपीपी युनिभर्सिटी ले व्यवसाय, कानून, लेखा, वित्त, स्वास्थ्य सेवा, र प्रविधिमा स्नातक र स्नातकोत्तर कार्यक्रमहरू सञ्चालन गरीरहेको छ। बीपीपी युनिभर्सिटी व्यावसायिक घरानाहरूसँगको बलियो सम्बन्ध र व्यावहारिक, उद्योग-सम्बन्धित शिक्षा प्रदान गर्नका लागि परिचित छ।

बीपीपी युनिभर्सिटी लगायत युकेका उत्कृष्ट शैक्षिक संस्था संग बलियो सम्बन्ध स्थापना गरेको फ्र्याङ्कलिन एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले गुणस्तरीय परीक्षण तयारी कक्षाहरू, भिसा आवेदनहरूको साथ सहयोग, आवास व्यवस्था लगायत अन्य शैक्षिक परामर्शमा आवश्यक सेवा प्रदान गरी बिध्यार्थीहरूको रोजाईमा परेको छ।

युकेमा मुख्य कार्यालय रहेको यस कन्सल्टेन्सीको काठमाडौं, पोखरा र हेटौडामा शाखा कार्यालयरहेका छन् भने निकट भविष्यमा अन्य शाखा बिस्तार गर्ने योजनाका साथ अगाडि बढेको संस्थाका डाइरेक्टर डाक्टर दिपक खड्काले जानकारी गराउनु भयो।


प्रकाशित | ८ चैत्र २०७९, बुधबार २१:५५