डिभी चिठ्ठाको रिजल्ट सार्वजनिक: अक्टोबर १ देखि अमेरिकाको भिसा प्राप्त गर्न सक्ने

काठमाडौं : सन् २०२० को अमेरिकन डाइभर्सिटी भिसा (डीभीको नतिजा सार्वजनीक भएको छ । यसको नतिजा https://www.dvlottery.state.gov/ मा गएर हेर्न सकिन्छ । डिभीका बिजेताहरुले सन् २०१९ को अक्टोबर १ देखि अमेरिकाको भिसा प्राप्त गर्न सक्ने बताइएको छ । सन् २०२० को सेप्टेम्बरको अन्त्यसम्ममा भिसा प्राप्त गरिसक्नुपर्नेछ । अमेरिकी सरकारले आर्थिक वर्ष २०२० का डिभी विजेताहरुलाई आफ्नो कन्फर्मेसन नम्बर सन् २०२० को सेप्टेम्बरसम्म आफूसँगै राख्न सुझाव दिएको छ ।

सन् २०२० मा अमेरिका प्रवेशका लागि गत असोज १७ गतेदेखि कात्तिक २० गतेसम्म फारम खुलाइएको थियो ।  अमेरिकाले हरेक वर्ष विभिन्न मुलुकबाट हजारौं व्यक्तिलाई डाइभर्सिटी भिसा चिठ्ठा अन्तर्गत अमेरिका लैजान्छ । अमेरिकाले सन् १९९१ देखि यो कार्यक्रम ल्याएको थियो ।


प्रकाशित | २५ बैशाख २०७६, बुधबार ०९:०८

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!