एडुपार्क परिसरमा विशेष सेमिनार र ‘वन टु वन’ सेसन आयोजना

काठमाडौ -बागबजार स्थित एडुपार्क परिसरमा १० ,फेब्रुअरी २०२३ मा एक विशेष सेमिनार र वन टु वन सेसनको आयोजना गरियो।

युनिभर्सिटी अफ युरोप फर एप्लाइड साइन्सकी बिजनेस डेभलपमेन्ट डाइरेक्टर सुश्री लैला इरफान जर्मनीमा अध्ययन गर्न चाहने विद्यार्थीहरूको लागि आवश्यक परामर्शहरु र अन्य सहयोगका लागि उपस्थित थिइन।

एप्लाइड साइंसको लागि युरोप विश्वविद्यालय एक राज्य(मान्यता प्राप्त निजी विश्वविद्यालय हो ,जसले विभिन्न प्रविधिका साथै कला , डिजाइन, व्यापार, खेलकुद, मिडिया लगायत अन्य सम्बन्धित क्षेत्रका डिजाइनरहरू भविष्यमा उत्कृष्ट ठहरिने गरेर आफ्नो शैक्षिक पद्धति मार्फत उत्पादन गर्छ। भोली को निर्णय निर्माताहरु लाई व्यावसायिक रुपमा सफल हुने तरिकाले शिक्षित गर्ने उद्देश्य सहित UE ले बर्लिन, ह्याम्बर्ग, र New Berlin-Potsdam UE Innovation hub मा क्याम्पसहरू सञ्चालन गरिरहेको छ।

UE ले रोजगार बजारको आवश्यकताहरू अनुरूप स्नातक र स्नातकोत्तर कार्यक्रमहरू प्रदान गर्दै आएको छ।
उक्त सेमिनारको उद्देश्य सम्बन्धित विद्यार्थीहरूलाई UE मा उपलब्ध कार्यक्रमहरू, प्रवेशार्थ जुटाउनु पर्ने आवश्यकताहरू र अंग्रेजीको विकल्पहरू, भिसा,छात्रवृत्तिको प्रकृति,रोजगार र अध्ययन पछि काम गर्ने अवसरहरू बारे सत्य तथ्य यथार्थ जानकारी गराउनु थियो।


प्रकाशित | १ फाल्गुन २०७९, सोमबार २१:३०