अभिनेत्री आलियाको इन्स्टाग्राममा फलोअर्सको संख्या ३ करोड

काठमाडौं – बलिउड अभिनेत्री आलिया भट्टको सामाजिक सञ्जालमा चर्चा चुलिदो छ । अहिले भट्टको इन्स्टाग्राममा फलोअर्सको संख्या ३ करोड पुगेको छ। फलोअर्सको संख्या ३ करोड पुगेकोमा आलियाले आफ्ना प्रशंसकहरूलाई धन्यवाद समेत दिएकी छिन् ।

३ करोडबढि फलोअर्स पुगेपछि उनले बुधबार एक विशेष भिडियो सार्वजनिक गरेकी थिइन्। सार्वजनिक भएको एक मिनेट लामो भिडियोमा उनको ७ वर्ष लामो सिनेमा करियरको झलकहरू छन्। भिडियोको मुनी उनले ुआजसम्मको यात्रा अति नै शानदार रह्‍यो।।।तर यो सुरूवात मात्र हो। ३ करोडु लेखेकी छिन्।

२६ वर्षिया आलिया सन् २०१२ बाट सिनेमामा आएकी हुन्। उनले स्टुडेन्ट हफ दि इयरुबाट डेब्यू गरेकी थिइन्। त्यसयता उनले ुहाईवेु, ुटु स्टेट्सु, ुउडतापंजाबु तथा ुडियर जीन्दगीु जस्ता सिनेमाबाट दर्शकको मन जित्दै आएकी छन्। उनले यस वर्ष ुराजीुमा गरेको हभिनयका लागि फिल्म फेयरको सर्वश्रेष्ठ अभिनेत्रीको अवार्ड हात पारेकी छन्। हाल उनी ुकंलकु तथा ुब्रम्हास्त्रु सिनेमाको काममा व्यस्त रहेकी एजेन्सीहरुले समाचारमा उल्लेख गरेका छन् ।


प्रकाशित | १६ चैत्र २०७५, शनिबार १९:३२