शुक्रबार कुन जिल्लामा कति थपिए कोरोना संक्रमित ?

काठमाडौँ: नेपालमा कोरोना भाइरसबाट शुक्रबार थप ४४८ सङ्क्रमित भएका छन् । यो सँगै सङ्क्रमितहरुको कुल सङ्ख्या पाँचहजार ६२ पुगेको छ ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमका अनुसार थप सङ्क्रमित हुनेमा ४२४ पुरुष र २४ महिला छन् । कुल सङ्क्रमित हुनेमा चारहजार ७०९ पुरुष र ३५३ महिला रहेका छन् ।

Ministry of Health and Population-Nepal को फोटो।

शुक्रबार काठमाडौंमा पुनः एकजना महिलामा सङ्क्रमण देखिएको छ । त्यसैगरी, नुवाकोट, तनहुँ, धनुषा, बारा, पाल्पा, गुल्मीमा एक एकजनालाई कोरोना लागेको छ । त्यसैगरी, सर्लाहीमा ५०, रौतहटमा ८६, नवलपरासी पश्चिम २, रुपन्देही १६, प्युठान २, अर्घाखाँची २, सुर्खेत ४५, दैलेख ३८, दाङ ८, कपिलबस्तु ४ जनालाई सङ्क्रमण भएको छ ।

Ministry of Health and Population-Nepal को फोटो।

त्यस्तै, मोरङ २, झापा १३, महोत्तरी १०, चितवन ८, धादिङ २९, सप्तरी १७, उदयपुर ३, सिराहा ११, इलाम ११, सुनसरी १०, पर्वत १३, स्याङ्जा २२, नवलपरासी पूर्व ५, बर्दिया १७, बाँके २ जनासहित ७२ वटा जिल्लामा कोभिड १९ को सङ्क्रमण फैलिएको छ । नेपालमा अहिलेसम्म ७२ जिल्लामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

Ministry of Health and Population-Nepal को फोटो।

प्रकाशित | ३० जेष्ठ २०७७, शुक्रबार १८:२१